Mundus magazine (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Hidden
uk: Приховано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Social
uk: Суспільний

en: Block 3
uk: Блок 3

en: Google fonts
uk: Шрифти Google

en: Aero
uk: Аеро
