Mundus magazine (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Hidden
da: Skjult

en: You are here
da: Du er her

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: My Account
da: Min konto

en: Highlighted
da: Fremhævet
