Mundus magazine (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: My Account
de: Mein Konto

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Google fonts
de: Google-Fonts
