Mundus magazine (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Hidden
fa: پنهان

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: My Account
fa: حساب من

en: Twitter Username
fa: نام کاربری Twitter

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Facebook Username
fa: نام کاربری فیسبوک
