Mundus magazine (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Hidden
it: Nascosto

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: My Account
it: Il mio account

en: Highlighted
it: Evidenziato
