Mundus magazine (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Hidden
ja: 非表示

en: You are here
ja: 現在地

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト
