Mundus magazine (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Hidden
pl: Ukryty

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: My Account
pl: Moje konto

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Facebook Username
pl: Nazwa użytkownika Facebook

en: LinkedIn Username
pl: Nazwa użytkownika LinkedIn

en: Google Plus Username
pl: Nazwa użytkownika Google Plus
