Mundus magazine (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Hidden
sk: Skryté

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
