Mundus magazine (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Blue
af: Blou

en: My Account
af: My Rekening
