Mundus magazine (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Log in
bg: Вход

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Hidden
bg: Скрит

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Blue
bg: Син
