Mundus magazine (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Hidden
bs: Sakriven
