Mundus magazine (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Hidden
cs: Skryté

en: You are here
cs: Jste zde

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: My Account
cs: Můj účet

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
