Mundus magazine (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
