Mundus magazine (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: RSS
et: RSS vood

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Log in
et: Sisene

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Hidden
et: Peidetud

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud
