Mundus magazine (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: My Account
fi: Käyttäjätilini

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Facebook Username
fi: Facebook käyttäjänimi

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Create an account
fi: Luo käyttäjätili
