Mundus magazine (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Hidden
gl: Oculto

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado
