Mundus magazine (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Log in
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Hidden
he: מוסתר

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Blue
he: כחול

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?
