Mundus magazine (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Hidden
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Social
hu: Közösségi

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Create an account
hu: Fiók létrehozása

en: Enter your Twitter username or leave empty to hide.
hu: Twitter felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Enter your Facebook username or leave empty to hide.
hu: Facebook felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: LinkedIn Username
hu: LinkedIn felhasználónév

en: Enter your LinkedIn username or leave empty to hide
hu: LinkedIn felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Google Plus Username
hu: Google Plus felhasználónév

en: Enter your Google Plus username or leave empty to hide.
hu: Google Plus felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.
