Mundus magazine (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Hidden
is: Falið

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Blue
is: Blár

en: My Account
is: Minn aðgangur

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Create an account
is: Stofna aðgang
