Mundus magazine (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Hidden
jv: Umpetan

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama
