Mundus magazine (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
