Mundus magazine (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Hidden
ku: شارراوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Blue
ku: شین

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم
