Mundus magazine (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Log in
nl: Inloggen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: My Account
nl: Mijn account

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Social
nl: Sociaal

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Create an account
nl: Account aanmaken
