Mundus magazine (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Hidden
ps: پټ
