Mundus magazine (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Log in
pt: Entrar

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Hidden
pt: Oculto

en: You are here
pt: Está aqui

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: My Account
pt: A minha conta

en: Highlighted
pt: Destacado
