Mundus magazine (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Log in
ru: Войти

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Hidden
ru: Скрытый

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: My Account
ru: Мой профиль

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Block 3
ru: Блок 3

en: Google fonts
ru: Шрифты Google
