Mundus magazine (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје

en: Log in
sr: Пријави се

en: Hidden
sr: Сакривено
