Mundus magazine (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Hidden
vi: Ẩn

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: My Account
vi: Tài khoản của tôi

en: Highlighted
vi: Nổi bật
