Mundus magazine (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Help
hi: मदद

en: RSS
hi: आरएसएस

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Blue
hi: नीला

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: My Account
hi: मेरा खाता

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
