Mundus magazine (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Log in
id: Login

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: You are here
id: Anda di sini

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: My Account
id: Profil

en: Forgot your password?
id: Lupa kata sandi Anda?
