Mundus magazine (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Hidden
oc: Amagat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: My Account
oc: Mon compte

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
