Mundus magazine (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Hidden
th: ซ่อน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
