Mundus magazine (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Hidden
tr: Gizli

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: My Account
tr: Hesabım

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Social
tr: Sosyal

en: Facebook Username
tr: Facebook Kullanıcı Adı
