Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Number
cs: Číslo

en: Amount
cs: Částka

en: Plugins
cs: Pluginy

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Currently logged in user
cs: Aktuálně přihlášený uživatel

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu
