Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Number
de: Zahl

en: Amount
de: Betrag

en: Script
de: Skript

en: User information
de: Benutzerinformationen

en: New users
de: Neue Benutzer

en: Content statistics
de: Inhaltstatistiken

en: New nodes
de: Neue Inhalte

en: Milliseconds
de: Millisekunden
