Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Number
el: Αριθμός

en: Amount
el: Ποσό

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Content statistics
el: Στατιστικά περιεχομένου
