Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Amount
et: Kogus

en: Plugins
et: Pluginad

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: New users
et: Uued kasutajad

en: Content statistics
et: Sisu statistika
