Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Number
hu: Szám

en: Amount
hu: Összeg

en: Plugins
hu: Beépülők

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Content statistics
hu: Tartalomstatisztika
