Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Number
no: Antall

en: Amount
no: Beløp

en: Plugins
no: Programtillegg

en: User information
no: Brukerinformasjon

en: New users
no: Nye brukere

en: Content statistics
no: Innholdsstatistikk
