Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Number
pt: Número

en: Amount
pt: Valor

en: User information
pt: Informação do usuário

en: New users
pt: Novos usuários

en: Content statistics
pt: Estatísticas do Conteúdo
