Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Number
sv: Tal

en: Amount
sv: Belopp

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: New users
sv: Nya användare

en: Content statistics
sv: Statistik för innehåll
