Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Number
es: Número

en: Amount
es: Cantidad

en: Plugins
es: Extensiones

en: Script
es: Guión

en: User information
es: Información de usuario

en: New users
es: Usuarios nuevos

en: Content statistics
es: Estadísticas de contenido

en: New nodes
es: Nuevos nodos
