Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Number
fa: عدد

en: Amount
fa: مقدار

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: User information
fa: اطلاعات کاربر

en: New users
fa: کاربران جدید
