Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Number
fi: Numero

en: Amount
fi: Määrä

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: User information
fi: Käyttäjätiedot

en: Content statistics
fi: Sisällön tilastotiedot
