Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Number
fr: Nombre

en: Amount
fr: Montant

en: User information
fr: Information utilisateur

en: New users
fr: Nouveaux utilisateurs

en: Content statistics
fr: Statistiques de contenu

en: New nodes
fr: Nouveaux nœuds
