Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Number
it: Numero

en: Amount
it: Importo

en: Plugins
it: Plugin

en: User information
it: Informazioni sull'utente

en: Content statistics
it: Statistiche del contenuto
