Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Number
lt: Skaičius

en: Amount
lt: Suma

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: User information
lt: Nario informacija

en: New users
lt: Nauji nariai
