Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Number
nl: Getal

en: Amount
nl: Bedrag

en: User information
nl: Gebruikersinformatie

en: New users
nl: Nieuwe gebruikers

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: New nodes
nl: Nieuwe nodes

en: Milliseconds
nl: Milliseconden
