Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Number
sk: Číslo

en: Amount
sk: Množstvo

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Content statistics
sk: Štatistika obsahu
