Munin monitoring Drupal plugin (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Number
da: Antal

en: Amount
da: Beløb

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: User information
da: Brugerinformation

en: New users
da: Nye brugere

en: Content statistics
da: Indholdsstatistik
